Billigt gymkort umeå


| Paeanize | 0 Comments | 08:55
 • Tenton umeå
 • Tenton umeå

 • Priser Här finner du överskådliga prislistor på våra olika medlemskap, rehab och personlig träning. Medlemskap Vi erbjuder våra medlemmar ett flertal olika medlemskap. För att tillgodose olika träningsbehov har vi också utvecklat två klubbkoncept; Family Fitness och Express. Läs mer Personlig Träning.


  1. Usm umeå

  hjälper varje år tusentals personer att hitta nya gymkort och jämföra lokala Gym i Umeå. Showing 1 - 20 of 23 Sort by: Distance Newest First Titel Titel (desc) Rating Most Recensioner Boxen Umeå / CrossFit Umeå Ringvägen 35, Umeå, Västerbottens län 21, Sverige 46 35 Fitness24Seven.

  Gym umeå priser

  För dig som vill ha ett stort utbud av träning - gym, gruppträning, klättring, simning, boll och racket. Bestäm när du vill träna och köp sedan ditt kort via länken. Alltid (under alla öppettider) Dagtid (söndag -fredag fram till klockan ) IKSU plus Öbacka. Anläggningen är belägen vid älven i centrala Umeå, med gym och.


 • Nordic wellness umeå
 • Nordic wellness umeå

  Ansök om att få prova träna på USM i 7 dagar innan du tecknar ditt medlemskap. Välj mellan tre olika anläggningar: USM i Utopia, USM på Mariehem & USM i Navet. Testa hela vårt utbud under 7 dagar. All gruppträning ingår. Boka gruppträninspass via vår hemsida eller bokningsapp.


  Gruppträning umeå

  kr / mån Obegränsad träning Frys 50 dagar per år 12 månaders bindningstid till ett lägre pris Bli Swiftr-medlem nu! Unlimited kr / mån Obegränsad träning Frys när du vill Ingen bindningstid Kom igång nu! Det är enkelt I appen kan du enkelt boka klasser och hitta intressanta studios att besöka drop-in.
 • billigt gymkort umeå

 • Umeå sport och motion

  43, Umeå. info@ E-postformulär. Orgnnr: Producerad av Jo Kommunikation. Köp gymkort.


  Fitness 24 umeå

   See schema och boka dina gruppträningsklasser på Fitness24Seven.

  Gym umeå student

  Träna när det passar dig. Våra gym har öppet dygnet runt så du kan träna när du har tid. Gym i gymmet bara för tjejer. Hos oss är alla välkomna. Och vi gillar valfrihet. Därför har vi en egen avdelning bara för tjejer. Ett kort, alla gym. Som medlem tränar du obegränsat på över gym i fem länder – över hela världen.