Hur räknas coop poäng


| Unheired | 1 Comments | 16:23
 • Coop-poäng värdecheck
 • Coop mina sidor poäng

  Välj mellan olika värdecheckar från Coop eller värdebevis från någon av våra utvalda partner. Om du väljer en värdecheck på Coop, laddas den på samtliga medlemskort som tillhör hushållet och rabatten kan du välja att använda nästa gång du handlar (kom ihåg att köpbeloppet behöver överskrida rabattens värde).

  Hur mycket är 1000 poäng på coop

   Poängtrappan gäller för köp i Coops fysiska butiker samt vid köp i Coops näthandel. Så här fungerar poängtrappan För varje tusenlapp du handlar för flyttar du upp ett steg i trappan och tjänar fler poäng per krona. Upp till första tusenlappen ger 0,5 poäng per krona. Nästa tusenlapp ger 1 poäng per krona.
 • Coop-poäng bankid


 • Coop logga in bankid

  Tjäna bonuspoäng Partnererbjudanden Mer Smak Tävlingar Påverka Coop Poängtrappan – fler bonuspoäng ju mer du handlar Stamkund eller inte? Våra medlemmar tjänar bonuspoäng från första kronan. Bonuspoäng från första kronan. Fler poäng/kr ju mer du handlar. Dina poäng sparas i 3 år och kan användas när som helst i vår poängshop.
 • hur räknas coop poäng
 • Coop-poäng värdecheck

 • Hannes för 2 år sedan Uppdaterad Följ Du kan se aktuellt poängsaldo när du loggar in på Mitt Coop, i appen eller i Medlemspunkten i butik. Där kan du även se om du har några poäng som riskerar att förfalla inom det närmsta året. Var denna artikel till hjälp? 2 av 2 tyckte detta var till hjälp Relaterade artiklar.


 • Coop-poäng försvinner

  Våra kortmöjligheter Tjäna extra bonuspoäng eller håll koll på matkassan. Med Coop Mastercard och Coop Matkonto tjänar du upp till 5,5 bonuspoäng/kr. Läs mer och ansök idag. Coop medlems- & betalkort Maxa ditt medlemskap.

   Coop.se mina sidor

  2 kr/mån Hem & Fritid * 4 kr/mån Se hur mycket extra poäng du hade fått med ett Coop Mastercard. Läs mer och ansök om Coop Mastercard här. Intjänade poäng per år Totalt poäng *Läs mer om hur uträkningen är gjord här Till våra partners.

  Använda coop-poäng

  Som stammis på ICA får du poäng på allt* du handlar hos oss, som sedan kan förvandlas till bonus. Är du medlem eller kund hos Apotek Hjärtat, ICA Försäkring och ICA Banken kan du samla stammispoäng eller bonus även där. Räkna på din bonus här! 1 krona ger 1 stammispoäng*. 20 extra stammispoäng* när du betalar med något av.

  Coop-poäng bankid

  Stamkund eller inte? Våra medlemmar tjänar bonuspoäng från första kronan. Bonuspoäng från första kronan. Fler poäng/kr ju mer du handlar. Dina poäng sparas i 3 år och kan användas när som helst i vår poängshop. Upp till 5 % tillbaka när du använder dina poäng till värdecheckar hos Coop. Så här fungerar poängtrappan.